STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Patrové postele pro dospělé.

Patrové postele pro děti i dospělé

Palandu, patrovou postel nebo vyvýšenou postel?

Patrové postele se staly velmi oblíbenými především pro svoji podchodovou výšku, která předčí palandy i vyvýšené postele. Lůžko lze umístit až do výšky 180 cm, čímž vznikne velký užitný prostor, který zpravidla využívají děti ke hraní a stavění látkových domečků. Na volnou plochu je možné umístit například i psací stůl nebo další lůžko, jako je tomu u rohové patrové postele Ondřej

Patrové postele na mnoho let

Předpokládáme, že si nekupujete patrovou postel jen na 3 roky. Většinu patrových postelí lze díky děleným hranolům rozložit na samostatné jednolůžko. Vzhledem k nosnosti až 150 kg jsou vhodné nejen pro neposedné děti, ale i dospělé. Ověřená konstrukce a kvalitní materiál z masivu borovice zaručují mnohaletou životnost, s níž Vám patrové postele vydrží v dětství i dospělosti. 

Jaké patrové postele jsou u vás nejoblíbenější?

 

Varianty patrových postelí

Abychom uspokojili co nejširší spektrum zákazníků, najdete u každé patrové postele varianty postelí, kde můžete snadno navolit rozměry pro matraci, provedení vlezu do lůžkové části a podchodovou výšku. 

Naceněné grafické návrhy

Rozšířili jsme nabídku o naceněné grafické návrhy, kde můžete vybírat z atypických řešení, které se již v minulosti vyrobily na základě individuálních požadavků našich zákazníků.Naceněné grafické návrhy jsou uvedeny náčrtem nebo fotkou od zákazníka. Jedná se o produkt, který lze u nás zadat k výrobě. :-)  

Jak se pozná bezpečná patrová postel?

 

Nesnažíme se dosáhnout nejnižší cenu, ale nejvyšší kvalitu za velmi dobrou cenu.

Zábrany

  • Lůžko je opatřeno zábranami kolem dokola.
  • Zábrany jsou pevně spojeny s hranolem (čelem postele) pomocí imbusového šroubu s válečkovou maticí.
  • Zábrany jsou umístěny dostatečně vysoko, aby se zabránilo pádu. Při výšce matrace 13 cm od 18 až 21 cm (tj. od vrchu matrace po horní hranu zábrany).
  • Všechny hrany jsou důkladně broušeny.

 

Schody

  • Schody jsou ukotveny ke konstrukci na háčky a dají se libovolně přemisťovat nebo pomocí dodávaného kování napevno přichytit. Patrová postel je vždy opatřena schody (ne žebříkem).
  • Schody mají 9 cm široké nášlapy pro pohodlný vlez i nejmenších dětí.
  • Schody jsou standardně šikmé, podkosené (nejsou kolmé). Děti tak nemusí vyvíjet mnoho fyzické síly, aby se dostaly na horní lůžko. Schody je možné objednat i v kolmém provedení.

 

Pevné spoje

  • Pomocí imbusových šroubů s válečkovou maticí a naklížených přivrutovaných latí k bočnici.
  • Lůžko je opatřeno pevným roštem o síle 22 mm. Rošt je pevně přichycen k bočnici.

 

Povrchová úprava

  • U všech patrových postelí je povrchová úprava standardně prováděna bezbarvým lakem s atestem.

 

Doručení a montáž

Patrové postele zdarma doručujeme po celé České republice vlastním rozvozem o víkendu s možností montáže přímo ve Vašem pokoji.