STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Kde koupit kvalitní českou postel?

Kde koupím kvalitní českou postel?

Trh je doslova zahlcen internetovými prodejci, u nichž lze jen velmi těžko rozpoznat opravdu kvalitní výrobky. Jak tedy postupovat při výběru a na co si dát pozor? 

Reference přímo od zákazníků

Návštěvníkům prezentujeme jako jedni z mála výrobců hned dva zápisy referencí, které si zobrazíte kliknutím z hlavního menu obchodu na položku „reference“.

Po levé straně naleznete sloupec věnovaný fotografiím realizovaných projektů, zachycených přímo našimi zákazníky. Fotografie následně doplníme stručným popisem a možností rozkliknout si detail příslušného výrobku.

Pravý sloupec je věnován referencím ze služby Heuréka Ověřeno zákazníky. Ta se ptá striktně jen zákazníků, kteří v obchodě Palandy.cz opravdu nakoupili. Po uskutečněném nákupu je zaslán na e-mail zákazníka stručný dotazník, jehož cílem je získat objektivní a ověřený názor na celkovou kvalitu obchodu. Po schvalovací proceduře jsou recenze načítány do výše uvedené sekce. 

 

Děkujeme za Vaše recenze

„Chtěli jsme pro děti kvalitní palandu, která jim vydrží až do dospělosti a která bude bezpečná. Po dlouhém vybírání jsme našli obchod palandy.cz a palandu Alexander a měli jsme jasno. Byli nám ochotní poradit ohledně volby roštů ještě v době, kdy jsme objednávku teprve zvažovali - a poradili nám dobře. Komunikace výborná, doprava také skvělá a když jsme začali palandu sestavovat, nemohli jsme si vynachválit kvalitu dřeva a zpracování. Všechno sedělo jak mělo, žádné křivé vrtání, chybějící vruty, nebo díry po sucích. Tahle skládačka nás vážně bavila :) Co se nám také líbilo, že pod lepicí páskou, kterou byly spojené některé kusy dřeva, byl ještě papír, aby dřevo nebylo olepené - je to detail, ale potěší ;). Postel je pevná, krásná a hlavně bezpečná. Děti jsou nadšené a my taky :) Někomu možná může vadit doba dodání, ale myslím, že ten pocit, kdy víte, že ta postel je vyráběná přímo pro vás, to čekání pomůže překonat. Alespoň my jsme se těšili rádi ;) Když to shrnu, tak my jsme jednoznačně spokojení a všem tento obchod vřele doporučujeme.“ 

Kvalita, ne kvantita

S požadavkem na co nejnižší cenu se do České republiky importuje z různých zemí poměrně pestrá nabídka dřevěných produktů, na které mnohdy s nadsázkou „nesáhne lidská ruka“ a následné problémy se špatnou kvalitou jsou u prodejců jen obtížně řešitelné.

Naše palandy, patrové postele, vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele včetně doplňků vznikají výhradně ruční řemeslnou výrobou, při které používáme nejkvalitnější kování na trhu. U každého výrobku si můžete před objednáním zvolit vlastní individuální parametry s možností montáže přímo u Vás doma, přičemž Vám bude automaticky vypočítána koncová cena zvolené konfigurace. Výrobky doručujeme vlastní dopravou a to zdarma v rámci celé České republiky. Za svou poctivou a kvalitní prací si stojíme, proto jsme pro vás připravili navýšení standardní dvouleté záruky o další rok. Na naše výrobky poskytujeme tříletou záruku

Opravdová individualita

Potřebujete atypické řešení? Pusťme se do něj! Zpracujeme Vám zdarma grafický návrh dle Vašich dispozic a po následné konzultaci se pustíme do samotné realizace. Námětem Vám mohou být již realizované projekty, které najdete v sekci „ohlasy zákazníků“.

Jsme zakázkové truhlářství, které pro Vás již od roku 1989 vyrábí patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele nejvyšší kvality z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností a jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. 

Neváhejte nás kontaktovat, Vaše Palandy.cz