STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Náš příběh

"Nejdřív jsem po palandách skákala, dnes je pomáhám vyrábět."

První palandu vyrobil před 35ti lety můj tatínek. Okamžitě jsem jí začala testovat. Rozumějte neúnavně lézt nahoru a dolů a skákat až do stropu. On se na mě za to nikdy nezlobil. Coby inženýr se naopak radoval, jak dobře její těžiště propočítal, a rozjel výrobu dřevěných patrových postelí ve velkém. První postel spatřila světlo světa v roce 1989.

Já v tom dnes s manželem truhlářem pokračuji. Máme tři malé děti. Jsme malé rodinné truhlářství z Vysočiny.

Úpravy na míru jsou u nás samozřejmostí. Na skladě nic nemáme, vyrábíme vždy konkrétní postel pro konkrétního zákazníka.

Stojíme si za svým. Dodržujeme tradiční řemeslný postup výroby. Jsme laskaví a poctiví. Rádi děláme radost.

Hlavní prioritou je pro nás bezpečnost, funkčnost a bytelnost. Naše postele se ani nehnou, nevržou a vydrží napořád.

Máme vlastní konstrukční řešení. Postele od nás jsou promyšlené - léty zákazníky prověřené. Dřevo neustále pracuje, je živé - i na toto při konstrukci myslíme. V neposlední řadě počítáme i s fyzikálními zákony. :-)

Téměř vše spojujeme šrouby. Používáme kvalitní Imbus šroub s dlouhou válečkovou maticí. Díky šroubům postel po čase dotáhnete a je pořád pevná.

Také vám jde hlava kolem a řešíte, zda postel vydrží? Zda nebude vrzat? Zda se rošt nezlomí? Zda si k dítěti můžete přilehnout? Řešíte, jak nejlépe uložit děti v pokoji, aby byl prostor co nejvíce využitý?

U nás se nemusíte bát. Postele od nás drží a také vám rádi poradíme, pokud řešíte nedostatek prostoru. Obrací se na nás rodiny i se třemi i čtyřmi dětmi a my jim pomáháme vymyslet spaní tak, aby zbýval prostor i na jiné radosti. Ať mají v pokoji trám nebo třeba zkosený strop.

250 spokojených zákazníků

Nehoníme se za ziskem, nejedeme na velké množství - se zákazníkem si tvoříme dlouhodobý vztah.

Rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s případným přáním či problémem.
Postele z borovicového masivu sami vyrábíme a nakonec vlastní dodávkou do vybraných lokalit ZDARMA rozvážíme.

Truhlařina je náš život ❤ 

foto

Za palandy.cz s úctou ing. Lenka Žižková
/tel.: 775 270 686 nebo info@palandy.cz/