Palandy.cz - patrové postele přímo od výrobce

Palandy z masivu

Palandy z masivu

Vyrábíme palandy z masivu, ať už rohové palandy, posuvné palandy nebo klasické palandy. Palandy se vyznačují vysokou nosností od 120 do 240 kg na lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme palandu na míru (atyp).

Palandy z masivu

Patrové postele z masivu

Patrové postele z masivu

nad podchodnou výšku 120 cm

 

Vyrábíme patrové postele z masivu, ať už jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové. Patrové postele se vyznačují vysokou nosností až 240 kg/lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme patro na míru (atypické provedení).

Patrové postele z masivu

Vyvýšené postele z masivu

Vyvýšené postele z masivu

do podchodné výšky 120 cm

 

Vyrábíme vyvýšené postele z masivu, ať už jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové. Vyvýšené postele se vyznačují vysokou nosností až 240 kg/lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme zvýšenou postel na míru (atyp).

Vyvýšené postele z masivu

Naše postele jsou zárukou dlouhé životnosti.

Jednolůžkové postele z masivu

Jednolůžkové postele z masivu

Vyrábíme jednolůžkové postele z masivu, ať už dětské postele se zábranou, postele pro dospělé, zvýšené postele pro seniory. Jednolůžkové postele se vyznačují vysokou nosností až 150 kg, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme jednolůžko na míru (atypickou úpravu).

Jednolůžkové postele z masivu

Dvoulůžkové postele z masivu

Dvoulůžkové postele z masivu

Vyrábíme dvoulůžkové postele z masivu. Manželské postele se vyznačují vysokou nosností do 240 kg, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme dvoulůžko na míru (atypické provedení).

Dvoulůžkové postele z masivu

Doplňky k postelím z masivu

Doplňky k postelím z masivu

K jakékoliv naší posteli si můžete dokoupit námi vyráběný doplněk. Mezi nejžádanější patří: úložný prostor, nasazovací zábrana, nasazovací ohrádka, výsuvné lůžko a závěsná police na postel s věšáčky. Ke všem našim postelím dodáváme kvalitní matrace od dvou českých výrobců.

Doplňky k postelím z masivu

O výrobcích aneb mohlo by Vás zajímat

03. leden 2017

Palandy s úložným prostorem

Velmi často se u našich zákazníků setkáváme s požadavky na výrobu paland s úložným prostorem. Vyplývá to především z nedostatku místa pro ukládání věcí.
otevřít článek

23. květen 2016

Manželská patrová postel Matouš

Naše dvoulůžková patrová postel Matouš se stala díky svému jednoduchému designu, preciznímu a bezpečnému provedení oblíbenou součástí domácností mnoha párů.
otevřít článek

25. červenec 2015

Hledáte ověřenou palandu z masivu?

Palanda Daniel se stala nejen pro svůj elegantní design z masivu borovice prakticky přes noc prodejním bestsellerem.
otevřít článek
100% zákazníků doporučuje obchod
český výrobek
doprava zdarma

O našem truhlářství

Jsme zakázkové truhlářství, která již od roku 1989 vyrábí kvalitní a stabilní patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností, jsou proto vhodné pro děti i pro dospělé.

Specializujeme se především na: palandy, rohové palandy, posuvné palandy, dětské palandy, patrové postele (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové), vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele.

 

 

 

více o nás
Kontaktní formulář
Vzorková prodejna

Sokolovská 961/260
190 00 Praha 9 - Libeň

tel.: 266 313 528
mob.: 603 443 509

Zastávka Divadlo Gong, tram. 16

PO, ST 10:00 - 17:00
ÚT, ČT 10:00 - 18:00
10:00 - 14:00

 

 

facebook

Naše truhlářství
sídlí v Čáslavsku

Čáslavsko 39
395 01 Pacov

+420 775 218 318
+420 775 270 686

info@palandy.cz
www.palandy.cz

facebook
heureka.cz - napsali o nás