STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Moderní patrové postele

Snadná úspora místa s patrovými postelemi

Patrové postele najdeme nejčastěji v dětských pokojích, protože děti milují spaní „nahoře“ a zároveň v dolní části vznikne prostor pro jejich domečky, bunkry a jiná dobrodružství. Rodiče tyto vyvýšené dětské postele zase oceňují např. při nemoci dítěte, kdy se třeba i několikrát za noc nemusejí ohýbat k nízké dětské posteli. U dětských patrových postelí se setkáme nejčastěji s jednolůžkovými variantami, v našem sortimentu patří k nejoblíbenějším modely Petr a Norbert

Patrové postele nejen do dětských pokojů

Ale patrové postele již dávno nejsou výsadou pouze dětských pokojů. Díky jejich chytrému řešení a nosnosti až 120 kg na jedno lůžko si je oblíbili i dospělí. Přestěhovali jste se do malého bytu s vysokými stropy a chtěli byste tento prostor využít, když už ho stejně vytápíte? Klasická patrová postel nebo patrová postel na míru Vám pomůže tento problém vyřešit. Postel je vždy dominantním prvkem pokoje a díky jejímu umístění „o patro výše“ nezabere téměř žádnou podlahovou plochu. V dolní části je pak většinou najde své místo pracovní kout nebo úložný prostor, kterého není nikdy dost. Do takových bytů si lidé nejčastěji pořizují patrová dvoulůžka, jako je např. náš model Matouš.

Pohodlné patrové postele pro hosty víkendových chat a chalup, tak jak si navrhnete!

Další typické využití nachází patrové postele na horských chatách nebo víkendových chalupách. Buď slouží přímo majitelům, nebo jako rezervní spaní pro návštěvy. Nejen že nám opět šetří prostor, ale svým dřevěným designem do našich chat a chalup nejlépe zapadají. Často však mají místnosti v těchto staveních svá specifika, proto je velmi důležité mít možnost konfigurace sériově vyráběné postele nebo možnost zadání výroby atypické patrové postele, která bude splňovat parametry místnosti i nároky majitelů. Jednou z méně typických je rohová patrová postel Jakub.

Při návrzích našich modelů klademe maximální důraz na výběr materiálu, a proto vyrábíme všechny patrové postele z masivu borovice. A že jsou naši zákazníci s našimi postelemi a možností jejich konfigurace opravdu spokojení se můžete přesvědčit v sekci Reference

Doporučené patrové postele