STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Patrové postele z masivu

Jak správně vybrat patrovou postel?

Jeden moudrý muž kdysi řekl: Spánek je prospěšný za všech okolností, ale v posteli je člověku nejlíp. My samozřejmě souhlasíme, jen dodáváme, že nejlépe vám bude v posteli správně vybrané. Tématem dnešního článku bude patrová postel a tipy na její výběr. 

Jaké výhody vám patrová postel nabízí?

Velkou výhodou a důvodem, proč je patrová postel v současnosti tolik oblíbená, je chytrá úspora prostoru v domácnosti. Když zrovna nežijete v paláci s padesáti pokoji, oceníte postel, která kromě prostoru na spaní nabízí prostor na práci, umístění menší skříně nebo jej vaše dítko může využít k vybudování bunkru na hraní.

Jednolůžková patrová postel vám poskytne prostor, který můžete využít například pro psací stůl s počítačem, takže jsou vhodné do menších bytů a garsoniér (nejen) pro studenty. Pokud máte více dětí, určitě se vám bude hodit vícelůžková dětská patrová postel, které umožní děti pohodlně „skladovat“ ve vertikální formě. 

Jaké standardy by měla patrová postel splňovat?

Záleží na tom, pro jaký účel postel pořizujete. Pokud má sloužit dětem, měla by být odolná a bezpečná. Důležitá je především výška zábran v patře, dítě by se přes ně nemělo překulit ve spánku. Nezapomeňte na to, že matrace může mít tloušťku okolo 22 cm, což výšku zábran snižuje.

Všímat byste si dále měli kvality použitého materiálu, spojů a pohodlnosti přístupu k hornímu lůžku. Každá naše patrová postel je z odolného masivu, který je příjemný na pohled i na dotek. Díky našim dlouhodobým zkušenostem a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi dokážeme dodávat postele s profesionální kvalitou, standardní či upravené na míru. Patrová postel zakoupená u nás vám vydrží celý život, takže díky ní navíc ušetříte.

Doufáme, že vám článek pomohl s výběrem patrové postele, se kterou budete spokojeni. Rádi vám případně s výběrem pomůžeme, kontaktujte nás.