Zakázky na letošní rok 2020 nepřijímáme. Naše ruce již pro letošek více nezvládnou. Děkujeme za pochopení.

Dětské patrové postele

Tradiční dětská postýlka vydrží jako obstojný prostor pro spaní asi první dva roky dítěte. Pokud již vaše ratolest pomalu odrůstá klasickým rozměrům 60 × 120 cm a vy začínáte s výběrem opravdové dětské patrové postele, jste na správném místě. V dnešním článku se dozvíte užitečné tipy, které vám s výběrem pomohou. 

Čím se při výběru patrové postele pro děti řídit?

Krásná, barevná a originální dětská patrová postel se určitě stane oblíbeným místem vašeho dítka na spánek i hraní. Vzhled je samozřejmě důležitý, určitě byste se však při výběru neměli řídit jenom jím. Dětské patrové postele musí být v prvé řadě bezpečné a funkční, abyste mohli mít klidné spaní také vy.

Děti dávají postelím pořádně zabrat – skáčou na nich, dovádějí a hrají si, takže spolehlivá nosnost a pevnost spojů jsou důležitou podmínkou pro výběr. Naše postele mají nosnost až 150 kg a jsou spojeny důmyslnou kombinací imbusových šroubů s válečkovou maticí. Díky dostatečně vysokým zábranám a bezpečným schodům, vysoké nosnosti a kvalitnímu provedení jsou všechny naše patrové postele vhodné nejen pro děti, ale také pro dospělé. 

 

Které dětské patrové postele u nás nejraději nakupujete?

Všechny naše patrové postele jsou provedeny z kvalitního borovicového masivu. Díky konfigurátoru si navíc můžete snadno nastavit požadované úpravy, aby hotová postel skutečně odpovídala vašim představám. Některé dětské patrové postele se u nás nicméně těší dlouhodobé oblibě – je to především palanda Daniel s přední horní ohrádkou, palanda Alexander s vysokými zábranami kolem dokola a patrová postel pro jednoho Norbert

Doufáme, že vám náš článek pomohl s výběrem dětské patrové postele, která bude ještě dlouho dělat radost vašim dětem i vám. Prohlédněte si naši nabídku patrových postelí z masivu, nebo paland z masivu jistě zde najdete takovou, která bude vyhovovat vašim představám.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.