STOP STAV - máme plno do 09/2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Dětské patrové postele

Tradiční dětská postýlka vydrží jako obstojný prostor pro spaní asi první dva roky dítěte. Pokud již vaše ratolest pomalu odrůstá klasickým rozměrům 60 × 120 cm a vy začínáte s výběrem opravdové dětské patrové postele, jste na správném místě. V dnešním článku se dozvíte užitečné tipy, které vám s výběrem pomohou. 

Čím se při výběru patrové postele pro děti řídit?

Krásná, barevná a originální dětská patrová postel se určitě stane oblíbeným místem vašeho dítka na spánek i hraní. Vzhled je samozřejmě důležitý, určitě byste se však při výběru neměli řídit jenom jím. Dětské patrové postele musí být v prvé řadě bezpečné a funkční, abyste mohli mít klidné spaní také vy.

Děti dávají postelím pořádně zabrat – skáčou na nich, dovádějí a hrají si, takže spolehlivá nosnost a pevnost spojů jsou důležitou podmínkou pro výběr. Naše postele mají nosnost až 150 kg a jsou spojeny důmyslnou kombinací imbusových šroubů s válečkovou maticí. Díky dostatečně vysokým zábranám a bezpečným schodům, vysoké nosnosti a kvalitnímu provedení jsou všechny naše patrové postele vhodné nejen pro děti, ale také pro dospělé. 

 

Které dětské patrové postele u nás nejraději nakupujete?

Všechny naše patrové postele jsou provedeny z kvalitního borovicového masivu. Díky konfigurátoru si navíc můžete snadno nastavit požadované úpravy, aby hotová postel skutečně odpovídala vašim představám. Některé dětské patrové postele se u nás nicméně těší dlouhodobé oblibě – je to především palanda Daniel s přední horní ohrádkou, palanda Alexander s vysokými zábranami kolem dokola a patrová postel pro jednoho Norbert

Doufáme, že vám náš článek pomohl s výběrem dětské patrové postele, která bude ještě dlouho dělat radost vašim dětem i vám. Prohlédněte si naši nabídku patrových postelí z masivu, nebo paland z masivu jistě zde najdete takovou, která bude vyhovovat vašim představám.