STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Kvalitní palandy z masivu ověřené generacemi

Hledáte ověřenou palandu z masivu?

Palanda Daniel: hlavně pro děti

Palanda Daniel se stala nejen pro svůj elegantní design z masivu borovice prakticky přes noc prodejním bestsellerem. Své zákazníky si získala především díky vysoké bezpečnosti, která je charakteristická pro všechny naše výrobky. Ideální kandidát do dětských pokojů doslova poroste s Vašimi dětmi, jelikož dělené hranoly nabízejí rozložení palandy na dvě samostatná lůžka. 

Co koupí palandy získáte?

  • Bezpečný a pohodlný spánek
  • Kvalitní český výrobek z masivu borovice
  • Prodlouženou záruku na 3 roky
  • Dopravu zdarma
  • Možnost odborné montáže přímo u Vás doma

 

Bezpečná palanda s vysokou zábranou

Masivní borovicové profily si hravě poradí i s dospělou osobou, přičemž každé lůžko lze zatížit až 150 kilogramy. Díky zpětné vazbě od zákazníků víme, že děti doslova milují „palandové dovádění“. Opakovaně prolézají z dolního lůžka na horní nebo využívají spodní prostor palandy pro stavbu různých domečků a právě z tohoto důvodu zajišťujeme všechny spoje osvědčenými imbusovými šrouby s válečkovou maticí. Každá hrana palandy je důkladně obroušena. 

Kvalitní zpracování

Všechny hrany palandy pečlivě brousíme, abychom zamezili případným úrazům. 

Pevný rošt

Důkladně dimenzovaný rošt o síle 22mm je pevně přichycen pomocí hřebíčků k lati bočnice, čímž se vytvoří velice tuhý monolitický celek i pro opravdu neposedné děti. 

Velký prostor pro sezení

Meziprostor tj. od vrchní hrany spodní bočnice po dolní hranu horní bočnice o výšce 85 cm zaručí příjemný komfort pro posezení. 

Snadný vstup na horní lůžko

Na horní lůžko se Vaše ratolesti velmi snadno dostanou po schůdcích zavěšených na speciálním systému háčků s možností posunu, popřípadě můžete schůdky napevno zajistit pomocí přiložených vrutů. Devět centimetrů široké nášlapy umožní pohodlný vstup i menším dětem. 

Vysoká ohrádka

Pevně přichycená ohrádka palandy složená ze špruslíků jistí malé děti během spánku proti vypadnutí z horního lůžka či propadnutí mezi matrací a zábranou nebo dokonce svévolné demontáži. Celková výška ohrádky je 27,5 cm. Po vložení matrace o výšce 13 cm, zbyde od vrchu matrace po horní hranu ohrádky 21 cm. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 15 cm. 

Povrchová úprava

Důkladně opracovaný povrch palandy chrání již v základním provedení dvě vrstvy atestovaného bezbarvého laku, naneseného hned ve dvou vrstvách. Na výběr je i řada různých barevných odstínů, které si můžete vybrat prostřednictvím konfigurátoru v detailu výrobku. Palandu Vám můžeme dodat také jen obroušenou bez laku pro možnost vlastní povrchové úpravy.

 

Sami si zvolte atypické rozměry palandy na míru

Jelikož objednáváte přímo u výrobce, získáváte tak jedinečnou možnost vlastní konfigurace palandy. V případě požadavku na rozsáhlejší úpravy rozměrů nebo zcela atypické řešení Vám pro lepší názornost zpracujeme individuální grafický návrh

Co vše mohu u palandy konfigurovat?

  • Vnější i vnitřní rozměr
  • Povrchovou úpravu
  • Umístění a přerušení horní ohrádky
  • Montáž přímo u Vás doma

 

Co mohu si mohu k palandě přikoupit?

Doporučené výrobky najdete vždy pod příslušnou palandou. 

Snadná a rychlá montáž

Složení palandy Daniel se nemusí bát svobodná maminka ani méně zručný tatínek. Montáž přímo u Vás doma je možné přiobjednat v konfigurátoru výrobku. Nejenže Vám palandu zcela zdarma přivezeme, ale i odborně složíme. Pro vlastní montáž je k palandě přiložen stručný návod k použití, který obsahuje i montážní postup. 

Proč objednat u Palandy.cz?