STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Manželská patrová postel Matouš

 

Naše manželská patrová postel Matouš se stala díky svému jednoduchému designu, preciznímu a bezpečnému provedení oblíbenou součástí domácností mnoha párů. Stále častěji si ale tuto masivní patrovou postel pořizují i jednotlivci, kteří mají rádi pohodlí široké postele jen pro sebe.  

Patrová postel dvojlůžko – ideální do malého prostoru

Dvoulůžková patrová postel je jako stvořená do malých bytů či domů s vysokými stropy. Díky maximální možné podchodové výšce 160 cm vznikne pod postelí plně využitelný prostor, do kterého můžete umístit prakticky cokoliv, od gauče až po dětský koutek pro Vaše děti. Široké, policové schody nenarušují jednoduchý design této masivní patrové postele. Naopak ho podtrhují a propojují elegantní provedení s praktičností, protože mohou sloužit i jako bytelné, masivní poličky. 

Bezpečnost manželské patrové postele

Díky hranolům vcelku, které neumožňují rozložení na nízkou dvoulůžkovou postel, je patrová postel Matouš velmi bytelná a pevná. Její bezpečnost je ještě umocněna dvěma silnými podpěrami, které toto patrové dvoulůžko dokonale vyztuží a zajistí jeho nosnost na 240 kg. Bezpečně dimenzovaný rošt o síle 22mm je pevně připěvněn pomocí vrutů k lati bočnice, čímž vznikne tuhý celek. 

Manželská patrová postel na míru přesně pro Vás

Oblíbenou dvoulůžkovou postel Matouš vyrábíme z masivu borovice, jehož barevnou úpravu si můžete zvolit z našeho vzorníku přímo v konfigurátoru výrobku. Stejně tak i podchodovou výšku patrové postele, kterou přizpůsobíme Vašim potřebám až do výšky 160 cm. Podle Vašich přání upravujeme i šířku této dvoulůžkové patrové postele a stranu, na kterou chcete připevnit praktické policové schody. 

Proč si pořídit právě patrovou postel pro dva Matouš?

  • Získáte kvalitní, bezpečnou masivní postel jako základ Vašeho dobrého spánku.

  • Umožní Vám pohodlný spánek na dvoulůžku i ve velmi malých prostorech.

  • Máte jistotu dobré koupě – recenze našich zákazníků.

  • Získáte prodlouženou záruku v délce 36 měsíců.

  • Manželskou patrovou postel Matouš k Vám dovezeme zdarma o víkendu.

  • Rádi Vám pomůžeme i s montáží.

  • I k této patrové posteli nabízíme mnoho doplňků.