STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Kolik času strávíme za život v posteli?

Jednu třetinu svého života strávíme v posteli

Sice se to zdá na první pohled neuvěřitelné, ale člověk stráví jednu třetinu svého života v posteli, přibližně druhou třetinu tvoří pracovní život a poslední třetina zbývá na volný čas. Naše postel je tak rozhodně nejpoužívanějším druhem nábytku a většinou také nejoblíbenějším.

Stejně jako klademe oprávněný důraz na výběr bot, které budou pohodlné při práci nebo při sportu, nebo pracovní židle, ze které nás nebudou ani po dlouhém sezení bolet záda, měli bychom velmi pečlivě vybírat i postel.

Neriskujte své zdraví!

Koupili byste si vědomě auto se stočenými kilometry? Nebo padělané léky? Tak proč riskovat naše zdraví, to nejcennější co máme, a kupovat nekvalitní nebo ošizenou postel, která Vám akorát po čase zničí páteř a neumožní kvalitní spánek a odpočinek. Výrobců i prodejců postelí je dnes celá řada, ale jak poznat ty opravdu kvalitní? 

Postele od nás poznáte

Ideální je, pokud máme výrobce i prodejce v jedné osobě. Můžeme si tak být jistí, že na své otázky dostaneme 100% odpovědi a jakékoliv úpravy nebo atypická řešení můžeme konzultovat ihned

Proč vozit nábytek přes celou Evropu nebo dokonce přes oceán?

Slovní spojení zlaté české ručičky nevzniklo náhodou a jemu odpovídající kvalitu poznáte podle loga Český výrobek. Když je navíc podepřené dlouhou tradicí, můžete si být jistí, že tyto postele důvěrně prověřil čas a jsou s nimi spokojení lidé jako Vy! Prodloužená záruka by proto pro sebevědomého výrobce neměla být problém. 

Proč jsou na zámcích k vidění i několik století staré postele?

Tím zaklínadlem je slovo masiv. A jen postele z poctivého masivu mohou obstát při dlouhodobém každodenním používání. 

Je kvalita produktu jediným kritériem?

Špičkový produkt by měl být pro každého výrobce standardem, neméně důležitý je však také poskytovaný servis. Prodejem postele totiž zákaznický servis nekončí, ale naopak začíná. Doprava, včetně té o víkendu, montáž, záruční i pozáruční servis jsou základní služby, které byste měli od kvalitního výrobce požadovat. 

Postele na míru

Jsme hrdí na to, že se naše zakázkové truhlářství specializuje na palandy, patrové postele, vyvýšené postele, jednolůžkové postele, dvoulůžkové postele a doplňky k nim. Dovolujeme nám to neustále vylepšovat úzký sortiment produktů z poctivého borového masivu. Jako rodinná firma si zakládáme na tradici a kvalitě. U své práce přemýšlíme, proto Vám můžeme nabídnout perfektní produkty a špičkový servis.