STOP STAV - máme plno do 09/2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Viktor

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 5
 • Nosnost 150 kg/lůžko
 • S přistýlkou a se šuplíky
 • Posuvné schůdky na háčky
 • Včetně roštů, schůdků, přistýlky a šuplíků
21 900 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
přerušený vlez vpravo kolmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez VPRAVO, kolmé schůdky, přistýlka pro rozměr matrace 190 x 90 cm, 2x šuplíky, lakované Momentálně nedostupné 21 900 Kč
přerušený vlez vlevo kolmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez VLEVO, kolmé schůdky, přistýlka pro rozměr matrace 190 x 90 cm, 2x šuplíky, lakované Momentálně nedostupné 21 900 Kč
 

Trojlůžková palanda Viktor

Kde nestačí klasická palanda, přichází ke slovu trojlůžková palanda. Jedná se o speciální palandu se zvýšeným spodním lůžkem, pod které se schovalo třetí, výsuvné lůžko (přistýlka) a ještě 2 ks úložných prostor. Meziprostor mezi přistýlkou a spodním lůžkem je 10 cm. Vzhledem k hranolům vcelku nelze palandu pro tři Viktor rozložit na dvě samostatně stojící lůžka. 

Výhody trojlůžkové palandy

Palandy s přistýlkou

Masivní trojlůžková palanda Viktor na první pohled vypadá jako klasická dětská palanda, ale během chvilky, kterou potřebujete na vysunutí přistýlky, z ní uděláte lůžka pro tři spáče. Ideální do dětských pokojů početných rodin, na víkendové chalupy či horské chaty, kdy do poslední chvíle nevíte, kolik dorazí návštěvníků, a jedno lůžko „pro strýčka Příhodu“ se vždycky hodí. Díky nosnosti až 150 kg na jedno lůžko se nejedná pouze o trojlůžko pro děti, ale také o plnohodnotné trojlůžko pro dospělé

Konstrukce trojlůžkové palandy

Na výrobu poctivé trojlůžkové palandy Viktor se používá pouze kvalitní masiv borovice. Jednotlivé díly z tohoto borovicového masivu jsou spojeny osvědčenými imbusovými šrouby s válečkovou maticí, které jsou zárukou maximální pevnosti a trvanlivosti spojů. Celá trojlůžková palanda je již v základním provedení dvakrát nalakována bezbarvým lakem s atestem. Schůdky lze díky speciálnímu systému háčků volně posouvat nebo natrvalo přichytit přiloženými vruty. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 13 cm. Do přistýlky doporučujeme maximální výšku matrace rovněž 13 cm. Trojlůžkovou palandu doporučujeme přichytit ke zdi - roháčky s hmoždinkami jsou součástí kování.

Palandy na míru a atypická řešení

Jako zakázkové truhlářství Vám můžeme palandu pro tři Viktor nabídnout ve standardním provedení (uvedené parametry), provedení na míru (např. úprava parametrů na rozměry Vaší matrace) nebo atypickém provedení (zcela originální řešení do daného prostoru). 

Součásti dodávky palandy

Česká trojlůžková palanda Viktor se dodává včetně roštu, kolmých schůdků, přistýlky a 2 ks úložných prostor! To vše se zárukou 36 měsíců a dopravou zdarma.

Podobné produkty

 • cordless drill logo 708
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  600 Kč
 • odstín hnědá 844
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 200 Kč
Max. nosnost na lůžko palandy 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr palandy 206 x 97,5 cm
Max. nosnost na přistýlku 120 kg
Přistýlka pro rozměr matrace 190 x 90 cm
Vnější rozměr přistýlky 196 x 97,5 cm
Celková výška 201 cm
Meziprostor palandy (?) 88 cm
Světlost palandy (?) 45 cm
Světlost přistýlky (?) 24 cm
Úložný prostor (šuplík) 2x o rozměru 90 x 90 x 23 cm včetně koleček
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy trojlůžkové
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů, schůdků, přistýlky a 2x šuplíků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 13 cm
Do přistýlky matraci max. 13 cm