STOP STAV - máme plno do 09/2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Trojlůžko Damián

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 9
 • Horní - nosnost 120 kg
 • Spodní - nosnost 240 kg
 • Rozkládací na vyvýšené jednolůžko
 • Rozkládací na dvoulůžko
 • Včetně roštů a schodů
21 800 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
trojlůžko přerušený vlez vpravo Pro rozměr matrace: horní postele 200 x 90 cm a spodní postele 200 x 140 cm, přerušený vlez VPRAVO, šikmé schody, lakované Momentálně nedostupné 21 800 Kč
trojlůžko přerušený vlez vlevo Pro rozměr matrace: horní postele 200 x 90 cm a spodní postele 200 x 140 cm, přerušený vlez VLEVO, šikmé schody, lakované Momentálně nedostupné 21 800 Kč
 

Trojlůžková palanda Damián

Potřebujete vyřešit spaní pro celou tříčlennou rodinu na co nejmenším prostoru? Pak je pro Vás masivní trojlůžková palanda Damián ideálním řešením. Díky své konstrukci rozšířené spodní postele a horního lůžka se na ní pohodlně vyspí tři osoby. Vzhledem k vysoké nosnosti (120 kg pro horní lůžko a 240 kg pro rozšířené spodní lůžko) není Damián pouze elegantní dětské trojlůžko, ale zároveň plnohodnotné trojlůžko pro dospělé

Výhody trojlůžkové palandy

Na rozdíl od palandy s přistýlkou (výsuvným třetím lůžkem) je u rozkládací trojlůžkové palandy Damián spodní lůžko dimenzováno jako široká manželská postel. Díky děleným hranolům ji můžete v případě potřeby během chvilky rozložit a používat samostatně jako volně stojící vyvýšenou postel a manželskou postel. Spodní dvojlůžko je navíc kvůli zvýšení pevnosti a bezpečnosti vyztuženo dvěma silnými podpěrami (4,5 cm x 10,5 cm), které vedou uprostřed pod roštem. 

Konstrukce trojlůžkové palandy

Bytelná trojlůžková palanda Damián se vyrábí z poctivého borovicového masivu. Naše zakázkové truhlářství pro spojení jednotlivých dílů používá osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí, které jsou synonymem pro maximálně pevné a trvanlivé spoje bez ohledu na dobu používání. Veškerý masiv borovice již v základním provedení dvakrát lakujeme atestovaným bezbarvým lakem. Zavěšení schodů je řešeno pomocí háčků. Díky tomuto promyšlenému systému lze schůdky volně posouvat nebo přišroubovat dodanými vruty. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 13 cm. Také doporučujeme tuto postel pro tři z masivu borovice přichytit ke zdi roháčky, které jsou součástí kování. 

 Trojlůžková palanda na míru a atypické řešení

Naše rodinné truhlářství s tradicí Vám tuto kvalitní českou trojlůžkovou palandu nabízí ve standardním provedení (s uvedenými rozměry) a v provedení na míru (s upravenými rozměry). Dále nabízíme zcela atypické řešení, ke kterému Vám zpracujeme a zašleme originální grafický návrh. Neváhejte nás kontaktovat! 

Součásti dodávky palandy

Masivní trojlůžko Damián dodáváme s rošty a šikmými schody. Celou dodávku Vám dopraví přímo naši zaměstnanci zdarma a poskytujeme na ní záruku 36 měsíců.

 

Podobné produkty

 • cordless drill logo 705
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  500 Kč
 • odstín hnědá 844
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 200 Kč
Max. nosnost spodního dvoulůžka 240 kg
Pro rozměr matrace spodního dvoulůžka 200 x 140 cm
Vnější rozměr spodního dvoulůžka 207 x 147,5 cm
Max. nosnost horní vyvýšené postele 120 kg
Pro rozměr matrace horní vyvýšené postele 200 x 90 cm
Vnější rozměr horní vyvýšené postele 207 x 97,5 cm
Celková výška 187 cm
Meziprostor (?) 110 cm
Světlost spodního dvoulůžka (?) 27 cm
Světlost horní vyvýšené postele (?)
Hranoly 5 x 5 cm
Typ palandy trojlůžkové
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schodů
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 13 cm