STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Libor

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 9
 • Nosnost 120 kg/lůžko
 • Rozkládací na 2 postele
 • Posuvné schůdky na háčky
 • Včetně roštů a schodů

 

16 600 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Libor přerušený vlez vpravo šikmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez VPRAVO, ŠIKMÉ schůdky, pochodná výška 96 cm, lakované Momentálně nedostupné 16 600 Kč
Libor přerušený vlez vlevo šikmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez VLEVO, ŠIKMÉ schůdky, podchodná výška 96 cm, lakované Momentálně nedostupné 16 600 Kč
 

Rohová palanda Libor

Rohové palandy se špruslíky jsou oblíbené, protože na špruslíky se mohou pověsit různé kapsáře, brašny a další výtvory ušité šikovnými maminkami. Rázem mají nocležníci další místo na odkládání svých pokladů. Malí i velcí zákazníci si také pochvalují šikmé schůdky, díky kterým je přístup na horní lůžko jednodušší než u klasické palandy. 

Výhody rohové palandy

Tajemství rozkládací rohové palandy Libor se skrývá v dělených hranolech. Právě díky nim je možné rohovou palandu Libor snadno rozložit na dvě samostatná lůžka. Tato vlastnost se velmi hodí nejen do dětského pokoje, kde tato rohová palanda může růst s dětmi, ale např. také do pokoje pro hosty na chatě či chalupě. Pokud k vám přijedou na návštěvu děti, spaní na rohové palandě pro ně bude dobrodružstvím. Pokud přijedou dospělí, během chvilky máte pro ně nachystané komfortní spaní bez jakéhokoliv šplhání na horní postel. 

Konstrukce rohové palandy

Bytelná rohová palanda Libor má nosnost až 120 kg na jedno lůžko a je celá vyrobená z kvalitního borovicového masivu. Jako spojovací materiál se používají osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí, které jsou synonymem pro pevné a trvanlivé spoje. Tato rohová palanda z masivu borovice je už při výrobě dvakrát ošetřena atestovaným bezbarvým lakem. Další barevná provedení si můžete prohlédnout v našem konfigurátoru, kde si můžete také vybrat levý, pravý nebo žádný vlez. Šikmé schůdky jsou na háčky a lze s nimi libovolně posouvat, nebo je natrvalo přišroubovat vruty, které najdete v balení. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 13 cm. 

Palandy na míru a atypická řešení

Zde v detailu produktu vidíte tuto masivní rohovou palandu Libor ve standardním provedení. Pokud ale potřebujete např. upravit rozměry kvůli matraci, jako zakázkové truhlářství Vám samozřejmě rádi tuto rohovou palandu vyrobíme na míru. Stejně tak pro Vás můžeme vytvořit grafický návrh zcela atypického řešení, které bude z této rohové palandy vycházet. 

Součásti dodávky palandy

Všechny palandy rozvážejí přímo naši zaměstnanci, kteří také mohou rovnou provést profesionální montáž. Doprava je zdarma a záruku dáváme 36 měsíců. Součástí dodávky jsou také šikmé schůdky a pevný rošt. Pokud vyžadujete kvalitní výrobky a individuální přístup, neváhejte se na nás obrátit.

Podobné produkty

 • cordless drill logo 58
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  400 Kč
 • odstín hnědá 843
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 000 Kč
Max. nosnost na lůžko 120 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 140 cm
Podchodná výška (prostor od země po spodek horní postele) 96 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 60 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 26 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy rohová rozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schůdků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 13 cm