STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Pavel

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 5
 • Nosnost 150 kg/lůžko
 • Hranoly vcelku, nerozkládací
 • Posuvné schůdky na háčky
 • Včetně roštů a schůdků

 

14 800 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Pavel přerušený vlez vpravo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VPRAVO, lakované Momentálně nedostupné 14 800 Kč
Pavel přerušený vlez vlevo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VLEVO, lakované Momentálně nedostupné 14 800 Kč
 

Palanda Pavel

Ať už zvolíte rozkládací či nerozkládací provedení palandy, vždy bude nosnost jednoho lůžka až 150 kg. Na palandě Pavel tak mohou snít jak děti, tak dospělí. Obloukový tvar horní hrany bočních ohrádek celý design palandy příjemně odlehčuje. 

Výhody palandy

Palanda Pavel může mít hranoly vcelku, což jí dává výjimečnou stabilitu a bytelnost, nebo hranoly dělené, což jí zase přidává na univerzálnosti. Ať už tyto palandy potřebujete do dětského pokoje, do městské ubytovny, na víkendovou chalupu nebo na horskou chatu, vždy Vám pomohou ušetřit místo a využít prostor s vysokými stropy. 

Konstrukce palandy

Na palandě Pavel nenajdete nic jiného než masiv borovice. Jednotlivé díly této dvoupatrové postele spojují imbusové šrouby s válečkovou maticí, které se osvědčily pro maximálně pevné a trvanlivé spoje. V našem konfigurátoru si můžete vybrat z celé řady doplňkových povrchových úprav, v základním provedení je tato palanda dvakrát nalakována bezbarvým lakem s atestem. Schůdky, které drží speciální systém háčků, je možné různě přemisťovat nebo napevno přichytit vruty, které najdete v balení. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 13cm. 

Palandy na míru a atypická řešení

Protože jsme zároveň výrobci paland, které prodáváme, můžeme Vám tuto kvalitní palandu z masivu borovice nabídnout jak ve standardním provedení, tak v provedení „na míru“. Několik možností úprav naleznete přímo v našem konfigurátoru, pro složitější úpravy nás kontaktujte a my Vám zpracujeme a zašleme individuální řešení včetně grafického návrhu

Součásti dodávky palandy Pavel

Dodávka palandy Pavel obsahujetaké rošt a kolmé schůdky. Jako zakázkové truhlářství přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Našim palandám věříme, proto na ně od nás dostanete záruku 36 měsíců. A součástí našeho zákaznického servisu je i doprava zdarma.

 

Podobné produkty

 • cordless drill logo 58
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  400 Kč
 • odstín hnědá 843
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 000 Kč
Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 162 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 87 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy nerozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schůdků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 13 cm