STOP STAV - máme plno do 09/2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Florián

 
Efekt lupa
 
 • 1 z 4
 • Nosnost 150 kg/lůžko
 • Rozkládací na 2 postele
 • Posuvné schůdky na háčky
 • Včetně roštů a schůdků
16 500 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
přerušený vlez vpravo kolmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VPRAVO, lakované Momentálně nedostupné 16 500 Kč
přerušený vlez vlevo kolmé schody Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VLEVO, lakované Momentálně nedostupné 16 500 Kč
 

Palanda Florián

Oproti podobné palandě Eliáš má palanda Florián dělené hranoly, jejichž zásluhou je možné tuto českou palandu rozložit na dvě samostatná lůžka. Zvýšená čela vyplněná úzkými špruslíky u spodního lůžka udělají radost nejen dětem, ale i dospělým. Děti si na ně mohou pověsit polštářky, kapsáře a jiné poklady. Dospělí se s palandou Florián setkají nejčastěji na víkendových chalupách nebo horských chatách a zvýšená čela jim skvěle poslouží jako němý sluha nebo prostor na větrání a sušení oblečení po horské túře. 

Výhody rozkládací palandy Florián

Díky děleným hranolům lze palandu Florián během několika chvil rozložit na dvě samostatná lůžka. Stačí Vám k tomu imbusový klíč. Snadno tak vyřešíte situaci, kdy je potřeba do dětského pokoje ubytovat dospělou návštěvu, která ocení, že se na noc nebude muset škrábat na „horní pryčnu“. 

Konstrukce palandy

Tím, že je rozkládací, ale palanda Florián vůbec neztrácí na své nosnosti. Hodnota 150 kg na jedno lůžko mluví za vše. Všechny díly této rozkládací palandy jsou vyráběny z masivu borovice a spoje obstarávají osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí, které zajišťují maximální pevnost a trvanlivost spojů. Již v procesu výroby je celá palanda Florián dvakrát nalakována atestovaným bezbarvým lakem. Nabarvit si ji pak můžete v našem konfigurátoru. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 13 cm. 

Palandy na míru a atypická řešení

Jelikož je naše zakázkové truhlářství zároveň výrobcem této kvalitní palandy, můžeme Vám palandu Florián kromě standardního provedení vyrobit také na míru s ohledem např. na rozměry Vaší místnosti nebo oblíbené matrace, které se nechcete vzdát. Při požadavcích na úpravy, které nenajdete v našem konfigurátoru, nás neváhejte kontaktovat. My Vám nachystáme atypické řešení přesně podle Vašich představ a zpracujeme ho do grafického návrhu, který Vám zašleme k potvrzení. 

Součásti dodávky palandy Florián

Součástí dodávky je rošt a kolmé schůdky. Dopravu zajišťují naši zaměstnanci o víkendech a je zdarma. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. A troufáme si na naše palandy dát záruku 36 měsíců.

Podobné produkty

 • cordless drill logo 58
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  400 Kč
 • odstín hnědá 843
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 000 Kč
Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 163 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 85 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy rozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schůdků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 13 cm