STOP STAV - máme plno do 8/23. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Daniel

 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 17
  • Nosnost je 150 kg/lůžko
  • Rozkládací na 2 postele
  • Posuvné schody na háčky
  • Bezpečná ohrádka pro menší
  • Včetně roštů a schůdků

 

16 300 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Daniel přerušený vlez vpravo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VPRAVO, lakované Momentálně nedostupné 16 300 Kč
Daniel přerušený vlez vlevo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VLEVO, lakované Momentálně nedostupné 16 300 Kč
 

Palanda Daniel

Palanda Daniel je hitem naší nabídky! Zákazníci velmi oceňují elegantní design a přední bezpečnostní ohrádku horní postele, která je vysoká 27,5 cm. Navíc tato ohrádka není odmontovatelné, což ji činí velmi bytelnou. V konfigurátoru si pak můžete vybrat varianty: přerušený vlez vpravo, přerušený vlez vlevo nebo bez přerušeného vlezu. 

Výhody rozkládací palandy

Palanda Daniel má dělené hranoly, díky kterým je palanda rozkládací na dvě samostatná jednolůžka. U horního lůžka však vpředu zůstane pevná ohrádka, kterou nelze demontovat. Rozkládací palanda Daniel je proto ideální do dětských pokojů, kde může doslova růst s dětmi. A až jedno z dětí opustí rodný dům, můžete horní postel sundat, aby se Váš „výrostek“ při vstávání nebouchal do hlavy.

Konstrukce palandy

Všechny naše palandy vyrábíme od A do Z podle vlastního konstrukčního řešení. Součástí toho je, že téměř nic nelepíme, ale šroubujeme. Od začátku totiž počítáme s tím, že dřevo časem pracuje a právě na to jsou šrouby ideální. Můžete je kdykoli dotáhnout a postel znovu 100% upevnit. Používáme osvědčený imbus šroub s delší válečkovou maticí.

Vyrábíme z masivního dřeva borovice, které již v základním provedení dvakrát lakujeme atestovaným bezbarvým lakem. Další povrchové úpravy podle Vašeho přání pak najdete v konfigurátoru. Na horní postel se dostanete po schůdcích, které jsou zavěšeny speciálním systémem háčků a které je možné libovolně přesouvat nebo napevno přichytit pomocí přiložených vrutů. To oceníte především, pokud potřebujete během dne schody sundat kvůli menšímu dítěti, aby se nemohlo dostat nahoru. :-) 

Palandy na míru a atypická řešení

Jsme zakázkové truhlářství, a proto Vám tuto palandu z masivu borovice nabízíme buď ve standardním provedení, nebo Vám můžeme vyrobit rozkládací palandu na míru. Různé základní úpravy můžete najít přímo v našem konfigurátoru. Při požadavku na rozsáhlejší úpravy nebo zcela atypické řešení zpracujeme a zašleme grafický návrh pro větší názornost a lepší pochopitelnost. Určitě se nás nebojte kontaktovat, jsme laskaví a trpěliví. :-) 

Součásti dodávky palandy Daniel

Součástí dodávky palandy z masivu Daniel jsou rošt a kolmé schůdky. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí, palandy Daniel jsou vyráběny na zakázku. Kvalitou našich výrobků jsme si jistí, proto na dětskou palandu Daniel dáváme záruku 36 měsíců. A v rámci našeho nadstandardního zákaznického servisu máte ještě dopravu zdarma o víkendu naší usměvavou posádkou. :-)

Platba - standardně probíhá v hotovosti při převzetí. Zálohy nevybíráme. Je možné se domluvit na platbě předem na účet. 

Nosnost palandy

Oficiální nosnost palandy je 150 kg na lůžko - unese však celou rodinu. Víme to, protože jsme to otestovali v praxi. :-) Nemusíte se bát k dítěti přilehnout a přečíst mu třeba pohádku. Schůdky také unesou dospělého, stejně tak i rošt. Postele vyrábíme již od roku 1989 a za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, které jsme promítli do našeho vlastního konstrukčního řešení. 

Užitečné informace

V základní ceně palandy Daniel nejsou zahrnuty úložné prostory. Mžete si je však přikoupit - naleznete je až za konfigurátorem v sekci "K výrobku lze přikoupit". V této sekci najdete i závěsnou poličku, věšáček nebo třeba nasazovací ohrádku a další.

Pro horní postel doporučujeme max. výšku matrace 15 cm. Matrace u nás můžete také zakoupit, dodává nám je český výrobce, se kterým máme dlouholeté zkušenosti. Naleznete je úplně dole v sekci "K výrobku lze přikoupit".

Pokud si přejete do budoucna přední horní ohrádku odmontovat, můžeme zhotovit navíc stranici i hranol, který si přemontujete a tím odstraníte ohrádku.

Pokud si přejete pod palandu Daniel přistýlku a šuplíky, již by to byla palanda Benedikt. Rozkládací palandu Benedikt můžeme na přání zhotovit, postele by při rozložení nebyly stejně vysoké.

Podobné produkty

Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 164 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 85 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy rozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schůdků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 15 cm