STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Daniel

 
Tip Efekt lupa
 
 • 1 z 17
 • Nosnost je 150 kg/lůžko
 • Rozkládací na 2 postele
 • Posuvné schody na háčky
 • Bezpečná ohrádka pro menší
 • Včetně roštů a schůdků

 

16 300 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Daniel přerušený vlez vpravo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VPRAVO, lakované Momentálně nedostupné 16 300 Kč
Daniel přerušený vlez vlevo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, kolmé schůdky, přerušený vlez VLEVO, lakované Momentálně nedostupné 16 300 Kč
 

Palanda Daniel

Palanda Daniel je hitem naší nabídky! Zákazníci velmi oceňují elegantní design a přední bezpečnostní ohrádku horní postele, která je vysoká 27,5 cm. Navíc tato ohrádka není odmontovatelné, což ji činí velmi bytelnou. V konfigurátoru si pak můžete vybrat varianty: přerušený vlez vpravo, přerušený vlez vlevo nebo bez přerušeného vlezu. 

Výhody rozkládací palandy

Palanda Daniel má dělené hranoly, díky kterým je palanda rozkládací na dvě samostatná jednolůžka. U horního lůžka však vpředu zůstane pevná ohrádka, kterou nelze demontovat. Rozkládací palanda Daniel je proto ideální do dětských pokojů, kde může doslova růst s dětmi. A až jedno z dětí opustí rodný dům, můžete horní postel sundat, aby se Váš „výrostek“ při vstávání nebouchal do hlavy.

Konstrukce palandy

Všechny naše palandy vyrábíme od A do Z podle vlastního konstrukčního řešení. Součástí toho je, že téměř nic nelepíme, ale šroubujeme. Od začátku totiž počítáme s tím, že dřevo časem pracuje a právě na to jsou šrouby ideální. Můžete je kdykoli dotáhnout a postel znovu 100% upevnit. Používáme osvědčený imbus šroub s delší válečkovou maticí.

Vyrábíme z masivního dřeva borovice, které již v základním provedení dvakrát lakujeme atestovaným bezbarvým lakem. Další povrchové úpravy podle Vašeho přání pak najdete v konfigurátoru. Na horní postel se dostanete po schůdcích, které jsou zavěšeny speciálním systémem háčků a které je možné libovolně přesouvat nebo napevno přichytit pomocí přiložených vrutů. To oceníte především, pokud potřebujete během dne schody sundat kvůli menšímu dítěti, aby se nemohlo dostat nahoru. :-) 

Palandy na míru a atypická řešení

Jsme zakázkové truhlářství, a proto Vám tuto palandu z masivu borovice nabízíme buď ve standardním provedení, nebo Vám můžeme vyrobit rozkládací palandu na míru. Různé základní úpravy můžete najít přímo v našem konfigurátoru. Při požadavku na rozsáhlejší úpravy nebo zcela atypické řešení zpracujeme a zašleme grafický návrh pro větší názornost a lepší pochopitelnost. Určitě se nás nebojte kontaktovat, jsme laskaví a trpěliví. :-) 

Součásti dodávky palandy Daniel

Součástí dodávky palandy z masivu Daniel jsou rošt a kolmé schůdky. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí, palandy Daniel jsou vyráběny na zakázku. Kvalitou našich výrobků jsme si jistí, proto na dětskou palandu Daniel dáváme záruku 36 měsíců. A v rámci našeho nadstandardního zákaznického servisu máte ještě dopravu zdarma o víkendu naší usměvavou posádkou. :-)

Platba - standardně probíhá v hotovosti při převzetí. Zálohy nevybíráme. Je možné se domluvit na platbě předem na účet. 

Nosnost palandy

Oficiální nosnost palandy je 150 kg na lůžko - unese však celou rodinu. Víme to, protože jsme to otestovali v praxi. :-) Nemusíte se bát k dítěti přilehnout a přečíst mu třeba pohádku. Schůdky také unesou dospělého, stejně tak i rošt. Postele vyrábíme již od roku 1989 a za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, které jsme promítli do našeho vlastního konstrukčního řešení. 

Užitečné informace

V základní ceně palandy Daniel nejsou zahrnuty úložné prostory. Mžete si je však přikoupit - naleznete je až za konfigurátorem v sekci "K výrobku lze přikoupit". V této sekci najdete i závěsnou poličku, věšáček nebo třeba nasazovací ohrádku a další.

Pro horní postel doporučujeme max. výšku matrace 15 cm. Matrace u nás můžete také zakoupit, dodává nám je český výrobce, se kterým máme dlouholeté zkušenosti. Naleznete je úplně dole v sekci "K výrobku lze přikoupit".

Pokud si přejete do budoucna přední horní ohrádku odmontovat, můžeme zhotovit navíc stranici i hranol, který si přemontujete a tím odstraníte ohrádku.

Pokud si přejete pod palandu Daniel přistýlku a šuplíky, již by to byla palanda Benedikt. Rozkládací palandu Benedikt můžeme na přání zhotovit, postele by při rozložení nebyly stejně vysoké.

Podobné produkty

 • cordless drill logo 58
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  400 Kč
 • odstín hnědá 844
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 200 Kč
Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 164 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 85 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy rozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů a schůdků
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 15 cm