STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Dětská palanda Alexander

 
Tip Efekt lupa
 
 • 1 z 12
 • Nosnost je 150 kg/lůžko
 • Rozkládací na 2 postele
 • Posuvné schody na háčky
 • Bezpečné ohrádky pro menší
 • Včetně roštů, schůdků a nasazovací ohrádky

 

20 200 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Palandy z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Alexander přerušený vlez vpravo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez vpravo, kolmé schůdky, spodní přední nasazovací ohrádka, lakované Momentálně nedostupné 20 200 Kč
Alexander přerušený vlez vlevo Pro rozměr matrace: 200 x 90 cm, přerušený vlez VLEVO, kolmé schůdky, spodní přední nasazovací ohrádka, lakované Momentálně nedostupné 20 200 Kč
 

Palanda Alexander

Palanda Alexander je mezi našimi zákazníky velkým hitem! Pro tuto masivní palandu jsou charakteristické 42,5 cm vysoké ohrádky na horním i spodním lůžku. Ohrádky jsou vyplněné úzkými špruslíky, proto je palanda Alexander velmi oblíbená u rodičů neposedných dětí nebo rodičů, kteří se obávají, že by jejich ratolest mohla propadnout mezerou mezi matrací a zábranou. 

Výhody rozkládací palandy

U palandy Alexander najdete dělené hranoly, díky kterým ji lze během okamžiku rozložit na dvě samostatná lůžka. I po rozložení bude mít horní lůžko pevnou přední ohrádku, kterou nelze odmontovat. Spodní lůžko má odnímatelnou přední ohrádku.

Konstrukce palandy

Alexander je rozkládací palanda z masivu borovice. Na spoje jsou použity osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí, které se starají o maximální pevnost a trvanlivost spojů. Tuto masivní palandu pro Vás už v základním provedení dvakrát nalakujeme atestovaným bezbarvým lakem. Pokud si budete přát palandu namořit do konkrétního barevného odstínu, zamiřte do našeho konfigurátoru, jistě si vyberete. Schůdky jsou zavěšené promyšleným systémem háčků, který je umožňuje posouvat podle potřeby nebo natrvalo přišroubovat vruty, které od nás dostanete. Pro horní postel doporučujeme maximální výšku matrace 20 cm. 

Palandy na míru a atypická řešení

Jsme zakázkové truhlářství s dlouhou tradicí. Naše palanda z borovice Alexander se proto nabízí buď ve standardním provedení, nebo je možné vyrobit Vám tuto rozkládací palandu na míru. Stačí se podívat do našeho konfigurátoru, kde jsme pro Vás připravili několik nejčastěji požadovaných úprav této palandy. Fantazii se meze nekladou. A pokud přijdete s požadavkem na zcela atypické řešení, rádi Vám zpracujeme a zašleme originální grafický návrh

Součásti dodávky palandy Alexander

Součástí dodávky rozkládací palandy z masivu Alexander je pevný rošt a kolmé schůdky. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi a záruka 36 měsíců. A nakonec nemůže chybět doprava zdarma.

Podobné produkty

 • cordless drill logo 58
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  400 Kč
 • odstín hnědá 847
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  1 500 Kč
Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 196 cm
Meziprostor (prostor mezi postelemi) 85 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Typ palandy rozkládací
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštů, schůdků a spodní ohrádky
Doporučujeme pro horní postel matraci max. 20 cm