STOP STAV - máme plno pro rok 2024. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Jednolůžko Matěj

 
Efekt lupa
 
 • Nosnost 120 kg
 • Včetně roštu
5 300 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Jednolůžková postel z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, světlost 27 cm, lakované Momentálně nedostupné 5 300 Kč
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, světlost do 35 cm, lakované Momentálně nedostupné 5 300 Kč
 

Jednolůžková postel Matěj

Masivní jednolůžková postel Matěj splňuje estetické i kvalitativní požadavky toho nejnáročnějšího zákazníka. Je vhodná nejen pro dětský pokoj jako postel pro děti, ale díky své nosnosti až 120 kg také jako postel pro dospělé. Navíc se jedná o český výrobek

Výhody jednolůžkové postele z masivu

Bytelná postel Matěj najde ve Vaší domácnosti různá využití. Hodí se do dětského pokoje, ale dobře poslouží i v pokoji pro hosty. V našem konfigurátoru máte možnost zvolit vlastní výšku ložné plochy postele a tím je možné toto jednolůžko z masivu Matěj uzpůsobit požadavkům seniorů a umožnit jim tak snadněji vstávat. 

Konstrukce vyvýšené postele

Hledáte poctivou českou jednolůžkovou postel, která vydrží hry Vašich dětí? Naše jednolůžkové postele z borovicového masivu jsou dostatečně odolné a dvakrát ošetřené bezbarvým lakem s atestem. Je tedy zaručeno, že výrobek není toxický. Pevné konstrukční řešení využívá ověřené imbusové šrouby s válečkovou maticí a zajišťuje tak maximální stabilitu a uživatelský komfort. 

Součásti dodávky postele

Objednáte-li si dřevěnou postel Matěj, dostanete kvalitní jednolůžko včetně pevného roštu. Navíc ušetříte na poštovném, protože doprava je zdarma. Na naši kvalitní jednolůžkovou postel Matěj je poskytována záruka 36 měsíců

Vyvýšené patrové postele na míru a atypická řešení

Naše zakázkové truhlářství z Vysočiny přistupuje ke všem svým zákazníkům zcela individuálně a nabízí možnost upravit standardní provedení na míru. Máte doma matraci atypických rozměrů a nemůžete najít takovou postel, do níž by se hodila? I masivní jednolůžko Matěj jsme schopni přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům. V případě zcela atypického řešení Vám zpracujeme a zašleme originální grafický návrh. Využijte našeho konfigurátoru výrobku případně nás neváhejte s Vašimi požadavky kontaktovat přímo!

Podobné produkty

 • cordless drill logo 729
  Montáž
  • Montáž v den dodání.
  • Smontujeme u vás doma.
  • Řidič bude mít vše potřebné.

  200 Kč
 • odstín hnědá 837
  Moření
  • moření (je vidět struktura dřeva)
  • 2x vrstva bezbarvého laku
  • odstíny wenge, kaštan, hnědá, antik

  300 Kč
Max. nosnost na lůžko 120 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 38 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 27 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštu