STOP STAV - na rok 2021 objednávky nepřijímáme. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Postel Josef

 
Efekt lupa
 
  • Nosnost 150 kg
  • Vhodná do dětských pokojů
  • Odnímatelná zábrana
  • Včetně roštu a odnímatelné zábrany
7 500 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Jednolůžková postel z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, světlost 24 cm Momentálně nedostupné 7 500 Kč
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, do světlosti 35 cm Momentálně nedostupné 7 500 Kč
 

Jednolůžková dětská postel Josef

Když se řekne kvalitní nábytek, tak z masivu. A u postelí to platí dvojnásob. Představujeme Vám dětskou postel z masivu Josef, která je sice díky pevné zadní zábraně a nasazovací přední zábraně určená především dětem, ale vzhledem ke svým rozměrům a nosnosti až 150 kg může sloužit i jako plnohodnotná postel z masivu pro dospělé

Výhody dětské jednolůžkové postele

Výhody pevné zadní zábrany a nasazovací přední zábrany však nekončí u ochrany dětí před pádem z postele. Naše kvalitní jednolůžková postel Josef je určena i seniorům. Kromě zábran nabízíme u této masivní postele i bezplatnou úpravu výšky ložné plochy. Tím je zaručeno, že se z české jednolůžkové postele Josef vždy dobře vstává! 

Konstrukce dětské jednolůžkové postele

Naše zakázkové truhlářství z Vysočiny používá při výrobě paland i postelí pouze kvalitní vysušený masiv borovice. Jednotlivé díly postele spojují osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí a celá postel je již během výroby dvakrát nalakována bezbarvým atestovaným lakem. Moření postele do požadovaného odstínu si můžete zvolit v našem konfigurátoru. 

Součásti dodávky postele

Kvalitní dětské jednolůžkové postele Josef dodáváme včetně pevného roštu, pevné zadní zábrany a nasazovací přední zábrany. Záruka je 36 měsíců a v rámci našeho zákaznického servisu máte dopravu zdarma

Jednolůžkové postele na míru a atypické řešení

Jako tradiční výrobci postelí pro Vás máme tuto bytelnou dětskou jednolůžkovou postel ve standardním provedení (s uvedenými rozměry) nebo v provedení na míru (mírně upravené parametry). Při rozsáhlejších úpravách nebo úplně atypickém řešení Vám zpracujeme a zašleme originální grafický návrh Vaší nové dětské jednolůžkové postele.

Podobné produkty

Max. nosnost na lůžko 150 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 78 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštu, pevné zadní zábrany a nasazovací přední zábrany
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.