STOP STAV - na rok 2021 objednávky nepřijímáme. Dodáváme jen do červeně vyznačených regionů - mapku najdete v Kontaktech. Děkujeme za pochopení.

Dětská postel Michal

 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6
  • Nosnost 120 kg
  • Oblíbená u dětí
  • Odnímatelná přední ohrádka
  • Včetně roštu a odnímatelné ohrádky
8 400 Kč
Značka Truhlářství Žižka, palandy.cz
Webová stránka značky palandy.cz
Kategorie Jednolůžková postel z masivu
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, světlost 24 cm, lakované Momentálně nedostupné 8 400 Kč
Pro rozměr matrace: Matrace 200 x 90 cm, do světlosti 35 cm, lakované Momentálně nedostupné 8 400 Kč
 

Jednolůžková dětská postel Michal

Kvalitní dětská postel z masivu Michal je charakteristická svou ohrádkou vyplněnou špruslíky. Na ně mohou maminky našít a uchytit různé polštářky či kapsáře a rázem tak vznikne elegantní odkládací prostor na hračky, dudlíky nebo knížky s pohádkami na dobrou noc. Navíc je přední strana ohrádky nasazovací, proto je možné ji používat třeba jen přes noc. 

Výhody dětské jednolůžkové postele

Bytelná dětská jednolůžková postel z masivu Michal však nemusí sloužit pouze dětem. Díky svým rozměrům a nosnosti až 120 kg se jedná o pohodlnou postel i pro dospělé. Velmi vhodná je tato poctivá jednolůžková postel také pro seniory, kterým pevná část ohrádky poskytne tolik potřebnou oporu při vstávání. Dalším trumfem pro jednodušší vstávání z této postele z masivu je možnost bezplatné úpravy výšky ložné plochy

Konstrukce dětské jednolůžkové postele

V našem rodinném truhlářství v srdci Vysočiny se při výrobě všech modelů postelí a paland používá jedině poctivě vysušený borovicový masiv. Na spojích najdete osvědčené imbusové šrouby s válečkovou maticí a všechny díly z masivu borovice jsou už při výrobě dvakrát ošetřeny bezbarvým lakem s atestem. Pokud chcete barevnou postel pro děti či dospělé, vyberte si v našem konfigurátoru dodatečné moření do zvoleného odstínu. 

Jednolůžkové postele na míru a atypické řešení

Jsme zakázkové truhlářství s tradicí. Díky tomu Vám tuto propracovanou dětskou postel nabízíme nejen ve standardním provedení, ale také v provedení „na míru“, kdy můžeme např. přizpůsobit vnitřní rozměry Vaší matraci. Pokud potřebujete zcela atypické řešení, rádi Vám zpracujeme a zašleme grafický návrh originální dětské dřevěné postele

Součásti dodávky postele

Součástí dodávky kvalitní dětské jednolůžkové postele Michal je pevný rošt a nasazovací přední strana ohrádky. Záruka činí 36 měsíců a dopravu máte od nás zdarma!

Podobné produkty

Max. nosnost na lůžko 120 kg
Pro rozměr matrace 200 x 90 cm
Vnější rozměr postele 206 x 97,5 cm
Celková výška 78 cm
Světlost (prostor pod spodní postelí) 24 cm
Hranoly 5 x 4 cm
Materiál masiv borovice
Standardní povrchová úprava bezbarvý lak s atestem
Včetně roštu, nasazovací přední ohrádky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.