Český výrobce patrových postelí a paland

Český výrobce postelí a paland

Zakázkové truhlářství Palandy.cz na Vysočině

Na českém trhu působíme již od roku 1989. Do dnešní doby jsme získali mnoho cenných zkušeností pro výrobu patrových postelí, dětských paland či postelí jednolůžkových a dvoulůžkových v profesionální kvalitě.

 

Proč vložit svojí důvěru ve firmu Palandy.cz?

Licenční značka ČESKÝ VÝROBEK


Dnešní nabídka na trhu s dřevěnými produkty je velmi rozmanitá, můžete najít postele od různých výrobců z různých zemí. Abychom vás utvrdili v tom, že jsme opravdu česká firma s českými výrobky, podali jsme žádost k užití licenční značky ČESKÝ VÝROBEK. Mohli jsme jít tou levnější variantou, která se nabízela; jako je například umístění obrázku v podobě české vlajky na naše internetové stránky. Ale tato cesta pro nás nebyla akceptovatelná, protože je neobjektivní. Jakou pravdivou informaci vám dá jen nějaký necertifikovaný obrázek? Snažíme se vnést pro naši firmu a naše výrobky důvěru mezi vás, naše zákazníky. Víme jak je důvěra velmi křehká.

Nadační fond ČESKÝ VÝROBEK je neziskovou organizací, která informuje o kvalitních českých výrobcích a snaží se podpořit jejich prodej (zvýšit zájem spotřebitelů o české výrobky).

 

Služba Ověřeno zákazníky

Chceme našim zákazníkům poskytnout pravdivé recenze (reference) o našem podniku či o našich výrobcích. Hledali jsme cestu, kde budete mít jistotu pravdivosti recenzí. Služba Ověřeno zákazníky toto splňuje.

Certifikát Ověřeno zákazníky jsme získali díky spokojenosti ověřených zákazníků. Recenze mohou psát pouze naši zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení se provede na základě vyplnění dotazníku, který po nákupu přijde zákazníkům. Heureka provádí namátkové kontroly, aby nedocházelo k obejití systému vypisování recenzí.

Pokud Heureka.cz doporučí obchod, potom obchod nabízí kvalitní služby od přehlednosti stránek, uvádění kompletních informací o ceně, dodací lhůty, řešení reklamací atd.

 

Fotografie spokojených zákazníků

Jelikož nelze na Heurece.cz nahrávat fotografie zabydlených postelí našimi zákazníky, rozhodli jsme se, že je budeme zveřejňovat na našich internetových stránkách v sekci „REFERENCE“. Každá reference vždy obsahuje fotku zabydlené postele od našeho zákazníka, přičemž ke každé referenci uvádíme popis, co si vše zákazník zakoupil. Fotografie samozřejmě zveřejňujeme až se souhlasem zákazníka.

Snažíme se jít objektivní cestou

V dnešní době nákupů přes internet je někdy velice obtížné se správně orientovat a rozpoznat internetové obchody „hodné“ od těch „zlých“. Jak zákazník pozná přes internet, že se může zrovna na tuto konkrétní firmu spolehnout? Jak pozná, že mu dodá opravdu kvalitní výrobek, jaký chtěl, že mu vše dodá v termínu, který výrobce avizoval, že případná reklamace bude vyřízena rychle?

Všechny tyto nástrahy internetu si samozřejmě uvědomujeme a snažíme se jít objektivní cestou a být vstřícní k zákazníkovi.

 

Řešení na míru

Jsme zakázkové truhlářství, český výrobce postelí, paland a patrových postelí z Vysočiny. Nedokážeme ovlivnit rozměry vašeho pokoje, ale dokážeme upravit postel na míru podle vašich požadavků. Všechny námi vyráběné postele lze upravit na atyp nebo-li na nestandardní provedení. Jaké nabízíme možnosti řešení na míru?

 

Záruka 3 roky

Za svou poctivou a kvalitní prací si stojíme, proto jsme pro vás připravili navýšení standardní dvouleté záruky o další rok. Na naše výrobky poskytujeme tříletou záruku.

 

Dodání o víkendu

Doprava je po celé ČR zdarma. Dozvážíme vlastní dodávkou.

Výrobky rozvážíme o víkendu (so, ne). Týden před dodáním oznamujeme termín a čas dodání. Výrobky dodáváme v částečném smontování, tzn. čela i schody jsou již smontovány.
Po domluvě lze provést výnos až do bytu/domů.Po domluvě lze provést montáž.

Tradice od roku 1989

Jsme malá rodinná firma zabývající se výrobou klasických i atypických kvalitních a stabilních postelí, paland a patrových postelí z masivu borovice. Na českém trhu působíme již od roku 1989 a během této doby jsme získali dlouholeté odborné zkušenosti a profesionální kvalitu. Za dobu působení naší firmy, jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám znovu vracejí. Za většinou nových typů postelí stojí právě naši zákazníci, kteří svými nápady zmodernizovali naše výrobky.


Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Každý si může objednat námi prezentovaný výrobek bez úprav (tzv. standardním provedení) nebo s úpravou dle přání (tzv. atypické provedení). Nebráníme se i výrobě úplně nových typů.

 

Montáž a servis

Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější. Proto u nás služby nekončí pouhým nákupem postele.

Montáž si můžete objednat prostřednictvím konfigurátoru, který najdete u jednotlivých výrobků.

 
 

O výrobcích aneb mohlo by Vás zajímat

10. duben 2017

Dětské patrové postele

Hledáte originální, bezpečné a kvalitní dětské patrové postele, které by vyhovovaly vašim představám? U nás je najdete!
otevřít článek

07. duben 2017

Patrové postele

Máte doma málo místa? Patrová postel je elegantní řešení, se kterým ušetříte spoustu místa. Poradíme, jak vybrat tu nejvhodnější.
otevřít článek

05. březen 2017

Patrové postele se schody

Vyrábíme masivní patrové postele se schody. Bezpečné, pevné a pohodlné schody. Na přání lze provést atypické úpravy. Doprava zdarma. Záruka 3 roky.
otevřít článek
100% zákazníků doporučuje obchod
český výrobek
doprava zdarma

O našem truhlářství

Jsme zakázkové truhlářství, která již od roku 1989 vyrábí kvalitní a stabilní patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností, jsou proto vhodné pro děti i pro dospělé.

Specializujeme se především na: palandy, rohové palandy, posuvné palandy, dětské palandy, patrové postele (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové), vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele, postele pro seniory, dětské patrové postele.

více o nás
Kontaktní formulář
Vzorková prodejna

Atyp nábytek Řenč
Sokolovská 961/260
190 00 Praha 9 - Libeň

tel.: 266 313 528
mob.: 606 260 671

Zastávka Divadlo Gong, tram. 14

PO, ST 10:00 - 17:00
ÚT, ČT 10:00 - 18:00
zavřeno
facebook

Naše truhlářství
sídlí v Čáslavsku

Čáslavsko 39
395 01 Pacov

+420 775 218 318
+420 775 270 686

info@palandy.cz
www.palandy.cz

facebook
heureka.cz - napsali o nás