O našich výrobcích

Vítáme Vás v sekci, kde se můžete velice podrobně seznámit s našimi výrobky.

18. July 2013

palandypalandy z masivu

Palandy z masivu a na míru?

Nedokážeme ovlivnit rozměry Vašich pokojů, ale dokážeme jim přizpůsobit naše výrobky. Zabýváme se mimo jiné právě ruční řemeslnou výrobou paland z masivu borovice s certifikátem Český výrobek.

 

Palandu nebo patrovou postel?

Zákazníci začali v poslední době zaměňovat termín patrová postel s palandou, jedná se ovšem o dva odlišné výrobky. Patrovou postel lze popsat jako lůžko situované výše nad zemí s možností umístit pod něj do volného prostoru například psací stůl, pohovku či další lůžko. Palanda jako taková se skládá ze dvou spojených lůžek nad sebou.

Ve většině případů vyrábíme dětské palandy rozložitelné na dvě jednolůžkové postele. Pokud je palanda rozložitelná, má hranoly dělené. Jednolůžkové postele oceníte zejména v době dospívání, kdy každé dítě bude chtít svůj vlastní prostor na spaní, odpočinek či učení.

Palanda Vám umožní ušetřit mnoho místa. Vzniklý volný prostor mohou děti ve svých pokojích využít na hraní, případně můžete pořídit do pokoje další potřebný nábytek. Dnešním trendem je umisťování látkových domečků na palandu. Děti tak mají svůj malý svět, ve kterém mohou snít své sny.

 

 

Individuální, snadná a rychlá konfigurace výrobků

Před objednáním si můžete palandu sami konfigurovat. K těmto účelům jsme pro Vás připravili editovatelný konfigurátor, který je umístěn pod popisem každého výrobku. Objednávku můžete provést několika způsoby.

 

  1. Objednání palandy se standardními parametry

   Standardizované parametry jsou vždy automaticky navoleny v konfigurátoru umístěného pod popisem každého výrobku.

  2. Objednání atypické palandy s vlastními parametry

   Nevyhovují Vám automaticky navolené standardní parametry palandy? Nevadí. V konfigurátoru umístěného pod každým výrobkem si stačí snadno vybrat z dalších námi nabízených parametrů. Pokud Vám ani námi nabízené parametry nevyhovují, zadáte jednoduše do kolonek parametry vlastní.

  3. Objednání atypické palandy se zcela specifickými parametry

   V případě, že Vám ani konfigurátor nenabídne Vámi kýžené parametry, nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Po domluvě zasíláme grafický návrh (náčrtek) pro lepší názornost a pochopení obou stran, přičemž grafický návrh pro Vás zpracujeme zdarma.

 

Bezpečnost především

První palandy opustily naše truhlářství z Vysočiny již v roce 1989, kdy jsme odstartovali jejich výrobu. V průběhu let jsme zpětnou vazbou od zákazníků získali cenné zkušenosti, které nám umožňují vyrábět opravdu bezpečné palandy. Při výrobě dbáme především na to, abychom Vám zajistili bezpečný, klidný a pohodlný spánek. Víme, že děti na palandách rádi dovádějí, proto je důležité myslet i na dostatečně dimenzovaný rošt pod matraci, který vyrábíme ve standardní výšce 22 mm. Rošt je navíc pevně přichycen k lati bočnice, čímž se vytvoří pevný, bytelný monolitický celek. Pevné zábrany (ohrádky) tak zamezí pádu z horního lůžka palandy. Zábrany i ohrádky přichycujeme pomocí imbus šroubů s válečkovou maticí, čímž se dítěti zamezí nechtěné manipulaci. Vzhledem k vysoké nosnosti až 150 kg jsou naše palandy vhodné nejen pro děti, ale i dospělé. Lze jej tedy doporučit například pro ubytovací zařízení.

 

Bezpečné palandy pro neposedné děti

V případě, že máte opravdu neposedné děti, doporučujeme palandu Alexander s celkovou výškou ohrádky 42,5 cm. Meziprostor (tj. od vrchní hrany spodní bočnice po dolní hranu horní bočnice) v celkové výšce 85 cm zajistí dostatečný komfort pro posezení. Palanda má dělené hranoly a je ji tedy možné rozložit na dvě stejně vysoké jednolůžkové postele. Schůdky jsou na háčky a mohou se libovolně přesouvat nebo napevno přichytit pomocí dodávaných vrutů v kování. Schůdky mají široké nášlapy 9 cm, které Vám umožní pohodlný vstup na horní lůžko

 

Doručení a montáž

Palandy zdarma doručujeme po celé České republice vlastním rozvozem o víkendu s možností montáže přímo ve Vašem pokoji.

 

Rádi Vám s výběrem poradíme

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě. V případě datazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem výrobků.

Klíčová slova z jiných článků

Níže uvedená klíčová slova zobrazují ve svém žlutém poli počet článků, ve kterých se vyskytují. Po kliknutí na zvolené klíčové slovo se Vám následně vypíší veškeré články obsahující vybrané klíčové slovo.
starší příspěvek

Nejprodávanější

Palanda Daniel

Včetně pevného roštu a kolmých schůdků.

Palanda Daniel
novinka
12 600 Kč
detail

Dětská palanda Alexander

Včetně pevného roštu a kolmých schůdků.

dětské palandy
novinka
15 300 Kč
detail

Postel Jan

Včetně pevného roštu a kolmých schůdků.

Postel Jan
10 800 Kč
detail

Postel Eliáš

Včetně pevného roštu a kolmých schůdků.

Postel Eliáš
12 400 Kč
detail

Postel Bartoloměj

Včetně pevného roštu, kolmých schůdků, přistýlky a úložných prostor.

Postel Bartoloměj
17 100 Kč
detail

O výrobcích aneb mohlo by Vás zajímat

10. duben 2017

Dětské patrové postele

Hledáte originální, bezpečné a kvalitní dětské patrové postele, které by vyhovovaly vašim představám? U nás je najdete!
otevřít článek

07. duben 2017

Patrové postele

Máte doma málo místa? Patrová postel je elegantní řešení, se kterým ušetříte spoustu místa. Poradíme, jak vybrat tu nejvhodnější.
otevřít článek

05. březen 2017

Patrové postele se schody

Vyrábíme masivní patrové postele se schody. Bezpečné, pevné a pohodlné schody. Na přání lze provést atypické úpravy. Doprava zdarma. Záruka 3 roky.
otevřít článek
100% zákazníků doporučuje obchod
český výrobek
doprava zdarma

O našem truhlářství

Jsme zakázkové truhlářství, která již od roku 1989 vyrábí kvalitní a stabilní patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností, jsou proto vhodné pro děti i pro dospělé.

Specializujeme se především na: palandy, rohové palandy, posuvné palandy, dětské palandy, patrové postele (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové), vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele, postele pro seniory, dětské patrové postele.

více o nás
Kontaktní formulář
Vzorková prodejna

Atyp nábytek Řenč
Sokolovská 961/260
190 00 Praha 9 - Libeň

tel.: 266 313 528
mob.: 606 260 671

Zastávka Divadlo Gong, tram. 14

PO, ST 10:00 - 17:00
ÚT, ČT 10:00 - 18:00
zavřeno
facebook

Naše truhlářství
sídlí v Čáslavsku

Čáslavsko 39
395 01 Pacov

+420 775 218 318
+420 775 270 686

info@palandy.cz
www.palandy.cz

facebook
heureka.cz - napsali o nás