O našich výrobcích

Vítáme Vás v sekci, kde se můžete velice podrobně seznámit s našimi výrobky.

09. October 2013

kvalitní české postele

Kde koupím kvalitní českou postel?

Trh je doslova zahlcen internetovými prodejci, u nichž lze jen velmi těžko rozpoznat opravdu kvalitní výrobky. Jak tedy postupovat při výběru a na co si dát pozor?

 

Reference přímo od zákazníků

Návštěvníkům prezentujeme jako jedni z mála výrobců hned dva zápisy referencí, které si zobrazíte kliknutím z hlavního menu obchodu na položku „reference“.

Po levé straně naleznete sloupec věnovaný fotografiím realizovaných projektů, zachycených přímo našimi zákazníky. Fotografie následně doplníme stručným popisem a možností rozkliknout si detail příslušného výrobku.

Pravý sloupec je věnován referencím ze služby Heuréka Ověřeno zákazníky. Ta se ptá striktně jen zákazníků, kteří v obchodě Palandy.cz opravdu nakoupili. Po uskutečněném nákupu je do 45 dnů zaslán na e-mail zákazníka stručný dotazník, jehož cílem je získat objektivní a ověřený názor na celkovou kvalitu obchodu. Po schvalovací proceduře jsou recenze načítány do výše uvedené sekce.

 

 

Děkujeme za Vaše recenze

„Chtěli jsme pro děti kvalitní palandu, která jim vydrží až do dospělosti a která bude bezpečná. Po dlouhém vybírání jsme našli obchod palandy.cz a palandu Alexander a měli jsme jasno. Byli nám ochotní poradit ohledně volby roštů ještě v době, kdy jsme objednávku teprve zvažovali - a poradili nám dobře. Komunikace výborná, doprava také skvělá a když jsme začali palandu sestavovat, nemohli jsme si vynachválit kvalitu dřeva a zpracování. Všechno sedělo jak mělo, žádné křivé vrtání, chybějící vruty, nebo díry po sucích. Tahle skládačka nás vážně bavila :) Co se nám také líbilo, že pod lepicí páskou, kterou byly spojené některé kusy dřeva, byl ještě papír, aby dřevo nebylo olepené - je to detail, ale potěší ;). Postel je pevná, krásná a hlavně bezpečná. Děti jsou nadšené a my taky :) Někomu možná může vadit doba dodání, ale myslím, že ten pocit, kdy víte, že ta postel je vyráběná přímo pro vás, to čekání pomůže překonat. Alespoň my jsme se těšili rádi ;) Když to shrnu, tak my jsme jednoznačně spokojení a všem tento obchod vřele doporučujeme.“

 

Kvalita, ne kvantita

S požadavkem na co nejnižší cenu se do České republiky importuje z různých zemí poměrně pestrá nabídka dřevěných produktů, na které mnohdy s nadsázkou „nesáhne lidská ruka“ a následné problémy se špatnou kvalitou jsou u prodejců jen obtížně řešitelné.

My, Palandy.cz své výrobky vyrábíme pod licenční značkou Český výrobek, jejíž cílem je informovat spotřebitele o kvalitních českých výrobcích již od roku 1994.

Naše palandy, patrové postele, vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele včetně doplňků vznikají výhradně ruční řemeslnou výrobou, při které používáme nejkvalitnější kování na trhu. U každého výrobku si můžete před objednáním zvolit vlastní individuální parametry s možností montáže přímo u Vás doma, přičemž Vám bude automaticky vypočítána koncová cena zvolené konfigurace. Výrobky doručujeme vlastní dopravou a to zdarma v rámci celé České republiky. Za svou poctivou a kvalitní prací si stojíme, proto jsme pro vás připravili navýšení standardní dvouleté záruky o další rok. Na naše výrobky poskytujeme tříletou záruku.

 

Opravdová individualita

Potřebujete atypické řešení? Pusťme se do něj! Zpracujeme Vám zdarma grafický návrh dle Vašich dispozic a po následné konzultaci se pustíme do samotné realizace. Námětem Vám mohou být již realizované atypické projekty, které najdete v sekci „návrhy“.

Jsme zakázkové truhlářství, které pro Vás již od roku 1989 vyrábí patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele nejvyšší kvality z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností a jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé.

 

Neváhejte nás kontaktovat, Vaše Palandy.cz

Klíčová slova z jiných článků

Níže uvedená klíčová slova zobrazují ve svém žlutém poli počet článků, ve kterých se vyskytují. Po kliknutí na zvolené klíčové slovo se Vám následně vypíší veškeré články obsahující vybrané klíčové slovo.
starší příspěvek

Nejprodávanější

Manželská postel Lukáš

Včetně pevného roštu.

Manželská postel Lukáš
novinka
11 600 Kč
detail

Palanda Daniel

Včetně pevného roštu a kolmých schůdků.

Palanda Daniel
novinka
12 600 Kč
detail

Dvoulůžková patrová postel Matouš

Včetně pevného roštu, konstrukce, schodů a polic.

patrová postel dvojlůžko
17 300 Kč
detail

Palanda pro tři se schody Albert

Včetně pevného roštu a šikmých schodů.

palanda pro tři (3)
novinka
17 600 Kč
detail

O výrobcích aneb mohlo by Vás zajímat

10. duben 2017

Dětské patrové postele

Hledáte originální, bezpečné a kvalitní dětské patrové postele, které by vyhovovaly vašim představám? U nás je najdete!
otevřít článek

07. duben 2017

Patrové postele

Máte doma málo místa? Patrová postel je elegantní řešení, se kterým ušetříte spoustu místa. Poradíme, jak vybrat tu nejvhodnější.
otevřít článek

05. březen 2017

Patrové postele se schody

Vyrábíme masivní patrové postele se schody. Bezpečné, pevné a pohodlné schody. Na přání lze provést atypické úpravy. Doprava zdarma. Záruka 3 roky.
otevřít článek
100% zákazníků doporučuje obchod
český výrobek
doprava zdarma

O našem truhlářství

Jsme zakázkové truhlářství, která již od roku 1989 vyrábí kvalitní a stabilní patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností, jsou proto vhodné pro děti i pro dospělé.

Specializujeme se především na: palandy, rohové palandy, posuvné palandy, dětské palandy, patrové postele (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové), vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele, postele pro seniory, dětské patrové postele.

více o nás
Kontaktní formulář
Vzorková prodejna

Atyp nábytek Řenč
Sokolovská 961/260
190 00 Praha 9 - Libeň

tel.: 266 313 528
mob.: 606 260 671

Zastávka Divadlo Gong, tram. 14

PO, ST 10:00 - 17:00
ÚT, ČT 10:00 - 18:00
zavřeno
facebook

Naše truhlářství
sídlí v Čáslavsku

Čáslavsko 39
395 01 Pacov

+420 775 218 318
+420 775 270 686

info@palandy.cz
www.palandy.cz

facebook
heureka.cz - napsali o nás