Truhlářství Žižka Palandy.cz

Palandy z masivu

Palandy z masivu

Vyrábíme palandy z masivu, ať už rohové palandy, posuvné palandy nebo klasické palandy. Palandy se vyznačují vysokou nosností od 120 do 240 kg na lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme palandu na míru (atyp).

Palandy z masivu

Patrové postele z masivu

Patrové postele z masivu

nad podchodnou výšku 120 cm

Vyrábíme patrové postele z masivu, ať už jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové. Patrové postele se vyznačují vysokou nosností až 240 kg/lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme patro na míru (atypické provedení).

Patrové postele z masivu

Vyvýšené postele z masivu

Vyvýšené postele z masivu

do podchodné výšky 120 cm

Vyrábíme vyvýšené postele z masivu, ať už jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové. Vyvýšené postele se vyznačují vysokou nosností až 240 kg/lůžko, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme zvýšenou postel na míru (atyp).

Vyvýšené postele z masivu

Naše postele jsou zárukou dlouhé životnosti.

Jednolůžkové postele z masivu

Jednolůžkové postele z masivu

Vyrábíme jednolůžkové postele z masivu, ať už dětské postele se zábranou, postele pro dospělé, zvýšené postele pro seniory. Jednolůžkové postele se vyznačují vysokou nosností až 150 kg, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme jednolůžko na míru (atypickou úpravu).

Jednolůžkové postele z masivu

Dvoulůžkové postele z masivu

Dvoulůžkové postele z masivu

Vyrábíme dvoulůžkové postele z masivu. Manželské postele se vyznačují vysokou nosností do 240 kg, jsou proto vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na přání vám rádi zhotovíme dvoulůžko na míru (atypické provedení).

Dvoulůžkové postele z masivu

Doplňky k postelím z masivu

Doplňky k postelím z masivu

K jakékoliv naší posteli si můžete dokoupit námi vyráběný doplněk. Mezi nejžádanější patří: úložný prostor, nasazovací zábrana, nasazovací ohrádka, výsuvné lůžko a závěsná police na postel s věšáčky. Ke všem našim postelím dodáváme kvalitní matrace od dvou českých výrobců.

Doplňky k postelím z masivu

O výrobcích aneb mohlo by Vás zajímat

10. duben 2017

Dětské patrové postele

Hledáte originální, bezpečné a kvalitní dětské patrové postele, které by vyhovovaly vašim představám? U nás je najdete!
otevřít článek

07. duben 2017

Patrové postele

Máte doma málo místa? Patrová postel je elegantní řešení, se kterým ušetříte spoustu místa. Poradíme, jak vybrat tu nejvhodnější.
otevřít článek

05. březen 2017

Patrové postele se schody

Vyrábíme masivní patrové postele se schody. Bezpečné, pevné a pohodlné schody. Na přání lze provést atypické úpravy. Doprava zdarma. Záruka 3 roky.
otevřít článek
100% zákazníků doporučuje obchod
český výrobek
doprava zdarma

O našem truhlářství

Jsme zakázkové truhlářství, která již od roku 1989 vyrábí kvalitní a stabilní patrové postele, dětské palandy, jednolůžkové a dvoulůžkové postele z masivu borovice. Všechny postele vyrábíme s vysokou nosností, jsou proto vhodné pro děti i pro dospělé.

Specializujeme se především na: palandy, rohové palandy, posuvné palandy, dětské palandy, patrové postele (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové), vyvýšené postele, jednolůžkové postele, manželské postele, postele pro seniory, dětské patrové postele.

více o nás
Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Vzorková prodejna

Atyp nábytek Řenč
Sokolovská 961/260
190 00 Praha 9 - Libeň

tel.: 266 313 528
mob.: 606 260 671

Zastávka Divadlo Gong, tram. 14

PO, ST 10:00 - 17:00
ÚT, ČT 10:00 - 18:00
zavřeno
facebook

Naše truhlářství
sídlí v Čáslavsku

Čáslavsko 39
395 01 Pacov

+420 775 218 318
+420 775 270 686

info@palandy.cz
www.palandy.cz

facebook
heureka.cz - napsali o nás